Обсяг випуску легкових автомобілів в травні цього року знизився на 43,5%

Обсяг випуску легкових автомобілів в травні цього року знизився на 43,5%

У травні з заводів України вийшло 442 автотранспортних засоби

Обсяг випуску легкових автомобілів в травні цього року знизився на 43,5%
Фото: Shutterstock

У травні з заводів України вийшло 442 автотранспортних засоби. Такий обсяг випуску автотранспорту в 90 разів менше за травневий результат десятирічної давності. Про це повідомляє прес-служба асоціації «Укравтопром».

«П'ятий місяць поспіль статистику легкового сегмента автопрому формують виключно дані про великовузлове складання, здійснюване на заводі «Єврокар». У травні на Закарпатті було зібрано лише 374 автомобіля Škoda, що на 39% менше, ніж у попередньому місяці», – йдеться в повідомленні.

Загалом обсяг випуску легкових автомобілів у травні цього року знизився на 43,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Виробництво комерційних автомобілів у травні цього року впало на 17%,а у квітні наполовину – до 5 штук, порівняно з даними минулого року.

Разом з цим виробництво автобусів у травні зросло на 17%, а у квітні – на 26%, і склало 63 штуки.

Нагадаємо, на початку червня «Укравтопром» повідомляв, що ринок нових автомобілів за 5 місяців поточного року зріс майже на 10% проти аналогічного періоду минулого року – у 2018 році на облік було поставлено 33 000 нових легкових автомобілів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло