Уряд дозволив використовувати смартфони замість касових апаратів

Уряд дозволив використовувати смартфони замість касових апаратів

В Україні 107 600 підприємців використовують касові апарати при здійсненні розрахункових операцій

Уряд дозволив використовувати смартфони замість касових апаратів
Фото: Shutterstock

Сьогодні Кабінет міністрів ухвалив пілотний проект реєстрації та експлуатації касових апаратів та спрощення їхнього використання. Скоро як касовий апарат можна буде використовувати смартфон або планшет. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми беремо на себе зобов'язання, що реєстрація (пристрої в якості касового апарату) буде відбуватися за один день, виключно на основі заяви без будь-яких доповнень», – повідомила в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

Вона також зазначила, що кожен день в середньому 18 млн чеків друкується через РРО.

Згідно з повідомленням Офісу ефективного регулювання, в Україні 107 600 підприємців використовують касові апарати при здійсненні розрахункових операцій. Рішення уряду зменшить витрати бізнесу на 30%. Сьогодні вже існують розробки, де криптомодуль за технологією НБУ розміщений на флешці та приєднаний через USB-кабель до мобільного телефону.

В Україні 107,6 тис. підприємців використовують касові апарати (РРО) при здійсненні розрахункових операцій. Купувати і...

Опубліковано Офіс ефективного регулювання 13 червня 2018 р.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло