Китай дав дозвіл на злиття Qualcomm та NXP Semiconductors

Китай дав дозвіл на злиття Qualcomm та NXP Semiconductors

Після двох років спроб, компанії отримали усі дев’ять необхідних дозволів для закриття угоди, яка оцінюється у $44 млрд

Китай дав дозвіл на злиття Qualcomm та NXP Semiconductors
Фото Shutterstock

Китайський регулятор надав дозвіл на злиття американського виробника чипів Qualcomm  та постачальника напівпровідникових компонентів NXP Semiconductors на тлі напруженості в торговельних відносинах між США та КНР. Угоду оцінюють у $44 млрд. Про це повідомляє South China Morning Post.

Враховуючи дозвіл від Міністерства торгівлі Китаю, угоду було схвалено усіма дев’ятьма світовими регуляторами, в яких здійснює торгову діяльність Qualcomm.

Qualcomm оголосила про свою заявку на придбання голландської NXP Semiconductors ще в жовтні 2016 року.

Аналітик з Bernstein Стейсі Расгон сказав, що цей дозвіл став останньою серйозною перепоною для закриття угоди для Qualcomm, яка раніше зіштовхнулась із супротивом акціонерів NXP Semiconductors, доки американська компанія не підняла суму угоди до $44 млрд. Він сказав, що компанія-чипмейкер прагне використати угоду із NXP Semiconductors для диверсифікації свого бізнесу, який наразі, орієнтований на мобільні телефони. На його думку, злиття з компанією-постачальником напівпровідникових компонентів дозволить Qualcomm вийти на автомобільний ринок.

Нагадаємо: в березні цього року президент Трамп заблокував заплановане поглинення американської Qualcomm сінгапурським Broadcom з міркувань національної безпеки. На його думку, завдяки поглиненню Китай зміг би стрімко просунутись вперед у розвитку бездротової технології 5G.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло