Мотоцикли Harley-Davidson суттєво подорожчають в ЄС через введені мита проти товарів із США

Мотоцикли Harley-Davidson суттєво подорожчають в ЄС через введені мита проти товарів із США

Щоб ціни не злетіли надто високо, компанія змушена переносити виробництво за межі США

Мотоцикли Harley-Davidson суттєво подорожчають в ЄС через введені мита проти товарів із США
фото http://h-dkyiv.com.ua

Вартість мотоциклів Harley-Davidson в країнах Євросоюзу збільшиться в середньому на $2,2 тис. через мита, які ЄС ввів як захід у відповідь на дії США на ринках сталі та алюмінію, повідомляє FinMarket з посиланням на заяву компанії Harley-Davidson Inc.

Однак оптові ціни і рекомендовані роздрібні ціни не будуть підвищуватися, щоб компенсувати нові мита, йдеться в повідомленні. Замість цього компанія буде змушена перенести частину виробництва продукції, призначеної для європейських країн, за межі США.

Компанія вважає, що, перекладаючи оплату мит на мотоциклістів і дилерів, доб'ється лише «негативного впливу на купівлю в Європі та зниження доступності продукції Harley-Davidson для клієнтів», зазначається в заяві.

Ввізні мита на мотоцикли Harley-Davidson для ринку ЄС збільшаться з 6% до 31%. Виробник оцінює несприятливий фінансовий ефект від такого збільшення від $90 млн до $100 млн на рік. За решту 2018 року збиток складе для від $30 млн до $45 млн.

Таким чином, Harley-Davidson – одна з перших американських компаній, яка відчула на собі фінансові наслідки торгової війни США з основними союзниками.

Минулого тижня німецький автоконцерн Daimler попередив про очікуване зниження продажів в 2018 році через протистояння США і Китаю.

За межами США заводи Harley-Davidson розташовані в Індії, Бразилії та Таїланді. Раніше в цьому році компанія оголосила про закриття підприємства в Австралії. Перенесення навіть невеликої частини виробництва за межі США вимагатиме від 9 до 18 місяців, а також істотних додаткових інвестицій.

Акції Harley-Davidson подешевшали на 2,7% в понеділок. З початку року капіталізація компанії скоротилася на 13% – до $7,4 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло