У США розповіли про випробування гравітаційної бомби

У США розповіли про випробування гравітаційної бомби

Після низки інженерних, конструкторських та льотних випробувань, експерти вважають, що програма працює успішно

У США розповіли про випробування гравітаційної бомби
гравітаційна бомба В61
фото Wikipedia

Керована гравітаційна бомба В61-12 пройшла свої перші випробування на бомбардувальнику В-2 Spirit у США. Про це повідомляє Miitary.com.

Військово-повітряні сили разом із Національним управліннями ядерної безпеки Департаменту енергетики (NNSA) по початку цього місяця провели тестову збірку неядерного варіанту бомби.

«Ці кваліфіковані льотні випробування демонструють, що дизайн В61-12 відповідає системним вимогам та ілюструє подальший прогрес програми В61-12 у відповідності із вимогами національної безпеки, – сказав генерал Майкл Луттон, головний помічник керівника NNSA з воєнного застосування. – Це досягнення є також свідченням відданості нашої робочої сили та міцного партнерства між NNSA та ВПС США».

Обидва неядерні випробування гравітаційної бомби відбулись 9 червня на тестовому полігоні Tonopah у штаті Невада.

Зазначається, що нова В61-12 може замінити існуючі варіанти бомби В61 в ядерному запасі США. Перші комплекти бомб планують взяти на озброєння у 2020 бюджетному році.

Високопосадовці заявили, що випробування пройшли успішно.

«Ми вже провели 26 інженерних, дослідно-конструкторських та керованих льотних випробувань, – сказав генерал-лейтенант Джек Вайнштейн, заступник керівника штабу із стратегічного стримування та ядерної інтеграції. – Програма працює дуже добре».

В управлінні також повідомили, що останні тести стали частиною із серії досліджень з метою продемонструвати як здатність літака доставляти боєприпаси, так і неядерні функції цього виду озброєння.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло