mind
Honda і Panasonic разом розробляють портативні багатофункціональні акумулятори

Honda і Panasonic разом розробляють портативні багатофункціональні акумулятори

Їх можна буде знімати з авто і використовувати для зарядження інших пристроїв

Honda і Panasonic разом розробляють портативні багатофункціональні акумулятори
фото Panasonic

Японська компанія  Honda Motor і один з найбільших у світі виробників електроніки Panasonic почали співпрацю в галузі розробки знімних портативних акумуляторів, призначених для автомобілів, мотоциклів, роботів та іншої електроніки, повідомляє DailyComm з посиланням на видання Nikkei.

Компанії планують поставляти ці літій-іонні батареї на ринки, що розвиваються, головним чином в Азії, де електрична інфраструктура все ще недостатньо розвинена.

Honda і Panasonic працюють над технологією, яка дозволяє використовувати одну й ту ж батарею кількома способами. В Індонезії почалися випробування, в яких батареї можуть бути зняті з мотоциклів і використані вдома для освітлення або зарядки смартфонів.

Ще одним напрямом спільної роботи став збір інформації про використання акумуляторів в поєднанні з різними технологіями. За рахунок цієї роботи партнери хочуть покращити управління енергоспоживанням і якість акумуляторів.

На тлі активного розвитку технологій в автомобільній галузі Honda має на меті розвивати великі партнерські зв'язки. Енергетичні і робототехнічні проекти, а також мобільні технології стануть пріоритетом для автовиробника до 2030 року. Восени нинішнього року Honda збирається випустити електромотоцикли, оснащені знімними акумуляторами.

Panasonic – найбільший у світі виробник акумуляторів і єдиний постачальник такої продукції для лідера ринку електромобілів Tesla Motors. Автомобільні акумулятори грають центральну роль в глобальній стратегії Panasonic, зазначає Nikkei.

Нагадаємо, згідно з дослідженням Bloomberg, саме розвиток і здешевлення накопичувальних літій-іонних акумуляторів призведе до революції в галузі енергетики і зумовить перехід від викопних видів палива до відновлювальної «зеленої» електроенергії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті