mind
Samsung відкриває сьогодні свій найбільший смартфонний завод

Samsung відкриває сьогодні свій найбільший смартфонний завод

Урочистості з нагоди відкриття заводу в Індії відвідає прем’єр-міністр країни Нарендра Моді

Samsung відкриває сьогодні свій найбільший смартфонний завод
Фото Shutterstock

Сьогодні, 9 липня, компанія Samsung запускає свій найбільшій у світі завод із виробництва смартфонів. Знаходиться він в Індії, а на урочисте відкриття завітає прем’єр-міністр країни Нарендра Моді. Про це повідомляє SamMobile.

У 1995 році найбільший завод Samsung було побудовано в місті Ноіда, біля Нью-Делі. Спочатку тут випускав телевізори. У 2003-му компанія розпочала виготовляти на заводі холодильники, а смартфони – у 2007 році.

Новий об’єкт має площу 140 000 кв. м.

Індія є одним із найбільших ринків смартфонів для Samsung. За фінансовий 2017 рік компанія в Індії отримала $5 млрд від продажів, а в І кварталі 2018 обсяги продажів зросли на 27%.

Минулого року було оголошено, що Samsung планує інвестувати $620 млн в Індію, щоб подвоїти виробництво смартфонів. План полягав у тому, щоб розширите об’єкт, що є в Ноіді, для подвоєння виробництва девайсів з 67 млн одиниць до майже 120 млн одиниць на місяць.

Розширення  також дозволить вдвічі збільшити випуск холодильників зі 100 000 одиниць до 200 000 одиниць на місяць.

Основна частина приладів, які Samsung виробляє в Індії, призначена для продажу на внутрішньому ринку, але у звітах йдеться про те, що відтепер компанія зможе експортувати їх на ринки Африки, Західної Азії та Європи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті