mind
IKEA підтвердила набір персоналу в українські магазини

IKEA підтвердила набір персоналу в українські магазини

Деталі про формат магазину, його розташування, асортимент товарів і переваги компанія повідомить пізніше

IKEA підтвердила набір персоналу в українські магазини
фото pixabay.com

Шведська компанія IKEA, найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому, офіційно заявила про пошук персоналу для роботи в першому в Україні магазині, повідомляє Інтерфакс-Україна. 

«Набір працівників в Україні є наступним кроком IKEA в процесі реалізації її наміру вийти на український ринок. Компанія набирає персонал для роботи в магазині в Києві, який стане одним із перших у світі магазинів IKEA нового формату», – йдеться в офіційній відповіді IKEA на запит агентства.

У компанії не повідомили, де саме розташовуватиметься перший магазин, проте відзначили, що він буде мати міський формат. У звіті шведського ритейлера за 2017 рік зазначається, що компанія тестує новий формат city store з невеликою площею і ближче до центру міст.

«Більше деталей про магазин міського формату (city store) у Києві, його розташування, асортимент товарів і переваги компанія повідомить найближчим часом», – резюмували в IKEA.

Минулого тижня на українських профільних ресурсах із пошуку роботи з'явилися оголошення про набір персоналу в перший магазин IKEA City Shop в Києві.

Як повідомлялося, у грудні 2017 року IKEA заявила про плани протягом двох років відкрити перший об'єкт у Києві.

За даними прес-служби, розвитком мережі в Україні буде займатися «IKEA Південно-Східна Європа», що є частиною IKEA Group (Ingka Holding B.V.). Компанія займається роздрібним бізнесом IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії. Власниками IKEA Group є INGKA Holding B.V. і підконтрольні йому структури.

Нагадаємо, що 23 квітня відбулася зустріч представників IKEA з теперішнім в. о. міністрів фінансів Оксаною Маркаровою та іншими представниками від українського уряду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті