mind
МАУ протягом першого півріччя збільшила пасажирообіг майже на 13%

МАУ протягом першого півріччя збільшила пасажирообіг майже на 13%

За період з січня по червень цього року авіакомпанія перевезла 3,53 млн пасажирів

МАУ протягом першого півріччя збільшила пасажирообіг майже на 13%
Фото: Shutterstock

За період з січня по червень цього року авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) перевезла 3,53 млн пасажирів. Цей показник на 12,9% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє прес-служба МАУ.

Згідно з повідомленням, частка транзиту на регулярних маршрутах склала 52%.

У зазначений період МАУ виконала 28 900 рейсів. Цей показник на 9% перевищує показники першої половини 2017 року. Обсяги перевезення вантажів і пошти склали 6570 тонн.

Карта маршрутів МАУ поповнилася сімома новими міжнародними і внутрішніми напрямками. Зокрема, в цей період компанія розпочала польоти з Києва до Вінниці, Каїра, Копенгагена, з Харкова до Бергамо, зі Львова до Барселони. А мережа далекомагістральних рейсів тепер включає в себе такі пункти, як Делі та Торонто.

У першому півріччі парк МАУ поповнився трьома повітряними судами абсолютно нового для України типу – Boeing 777-200ER. У другому півріччі МАУ планує отримати ще один такий літак.

Крім цього, авіакомпанія поповнює парк середньомагістральних літаків. У першому півріччі МАУ отримала чотири сучасних лайнери Boeing 737-800, три з яких прибули безпосередньо з заводу виробника в Сіетлі.

МАУ – найбільша українська авіакомпанія. У 2016 році вона перевезла близько 6 млн пасажирів, це майже 70% від загального кількості пасажирів, перевезених усіма українськими компаніями. З 2012 року співвласниками МАУ є Ігор Коломойський і Аарон Майберг.

Частка транзитних пасажирів у неї перевищує 60%. У найближчі п’ять років авіакомпанія має намір і збільшити свій флот до 90 літаків і наростити пасажиропотік до 20 млн осіб. Станом на серпень 2017 року флот компанії налічував 43 літаки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті