mind
У США представили новий літаючий автомобіль (ВІДЕО)

У США представили новий літаючий автомобіль (ВІДЕО)

Продажі пасажирського квадрокоптера почнуться в 2019 році

У США представили новий літаючий автомобіль (ВІДЕО)
скрін-шот Youtube

У США канадський стартап Opener представив прототип літаючого автомобіля – одномісний мультикоптер BlackFly. Розробка апарату велася майже 10 років, протягом яких було проведено 1,4 тис. випробувальних польотів сумарною довжиною 19,3 тис. км.

Представники компанії заявили, що сертифікація BlackFly в США і Канаді вже завершена. Продажі почнуться в 2019 році, при цьому вартість апарату буде приблизно такою ж, як ціна позашляховика. Про це повідомляє BBC.

BlackFly – це мультикоптер з передніми і задніми крилами, на яких розміщені по чотири електромотори з повітряними гвинтами.

Літаюча машина працює на електричному двигуні і здатна пролетіти 40 км зі швидкістю 62 км/год.

Довжина BlackFly становить 4 м, висота – 1,5 м, розмах крил – 4,2 м. У кабіну мультикоптера поміщається один пасажир, чий зріст не повинен перевищувати 2 метрів, а вага – 113 кг.

Одним з інвесторів проекту є співзасновник Google Ларрі Пейдж, відомий своєю участю в розвитку літальних апаратів. Раніше, на початку червня стартап Kitty Hawk, створений Ларрі Пейджем, представив одномісний літальний апарат Flyer. Апарат може перебувати в повітрі близько 20 хвилин і розганятися до 32 км/год.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті