mind
Завтра, 14 липня, тарифи на транспорт у Києві зростуть

Завтра, 14 липня, тарифи на транспорт у Києві зростуть

Проте ще буде можливість обміняти жетони старого типу на нові безкоштовно

Завтра, 14 липня, тарифи на транспорт у Києві зростуть
Фото Facebook "КП "Київський Метрополітен"

З 14 липня 2018 року тарифи на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху складатиме 8 грн, повідомляє Київська міська адміністрація.

Зміни стосуватимуться метрополітену, автобусів, трамваїв, тролейбусів, фунікулерів та міської електрички згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації.

Пасажирам, які використовують систему поповнення безконтактних карток, проїзд в метрополітені коштуватим від 6,50 грн. Разовий квиток коштуватиме 8,00 грн. Заставна вартість пластикової безконтактної карти встановлена у розмірі 15 грн.

Пасажири, які користуються місячними проїзними квитками сплачуватимуть за 1 поїздку від 6,14 грн (у місячному проїзному квитку на 4 види транспорту) до 6,50 грн (у місячному проїзному квитку на 1 вид наземного транспорту).
Вартість проїзного квитка на один календарний місяць у наземному транспорті (без обмеження кількості поїздок) коштуватиме 390 грн, а у метрополітені – 610 грн; на 2 види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) – 570 грн; на 2 види транспорту (наземний + метро на 62 поїздки) – 670 грн.

Окрім того, у КП «Київський метрополітен» запроваджуються нові проїзні квитки, що використовуватимуться з моменту активації: 10 поїздок на 5 календарних днів (за 75 грн), 14 поїздок на 7 днів (за 104 грн) та 30 поїздок на 15 календарних днів (за 210 грн). Такі види проїзних будуть зручними для туристів та гостей міста.
Лише у разі придбання жетону або разового квитка, пасажири сплачуватимуть за 1 поїздку у міському транспорті 8 грн.

Зазначається, що раніше придбані проїзні квитки залишаються дійсними на поточний місяць. Також пасажири можуть здійснювати проїзд у метрополітені за раніше придбаними пластиковими безконтактними картками.
На станціях «Майдан Незалежності», «Дорогожичі», «Політехнічний інститут», «Дарниця» модна буде безкоштовно обміняти жетони старого зразка.

Якщо тарифи для вас невиправдано завищені, то нагадаємо, що в Києві запустили новий сервіс таксі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті