В акумуляторах Tesla може виявитись заборонений кобальт з Куби – Reuters

В акумуляторах Tesla може виявитись заборонений кобальт з Куби – Reuters

Представники Panasonic поки не можуть сказати скільки кубинського кобальту було використано в батареях для виробника електрокарів

В акумуляторах Tesla може виявитись заборонений кобальт з Куби – Reuters
Фото Shutterstock

Ексклюзивний постачальник акумуляторний батарей для електрокарів Tesla компанія Panasonic могла використовувати під час їх виробництва кобальт з Куби, проти якої діють санкції США. Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

Представники Panasonic заявили, що не можуть точно визначити, яка частина кобальту використовується в батареях, які вони виготовляли для виробника електрокарів, а також повідомила, що призупинила відносини з канадським постачальником через ці проблеми.

Джерела Reuters повідомили, що частина кобальту, яку використовує японська компанія добувається канадським постачальником Sheritt International Corp.

Panasonic заявила, що не може сказати, скільки кобальту, отриманого з Куби через свого канадського постачальника, потрапило до батарей, які він випустив на ринок США «через спільне використання джерел його постачальниками на кількох етапах виробничих процесів».

«Panasonic вирішила призупинити свої відносини зі своїм канадським постачальником», – сказала прес-секретар компанії та додала, що компанія використовувала кобальт канадського постачальника для батарей, які використовувались в Tesla Model S та Model X, але лише після лютого цього року.

«Panasonic звернулась за консультацією до Управління за контролем за іноземними активами Міністерства іноземних справ стосовно використання сфери заборони США на імпорт продукції кубинського походження», – сказала вона.

В Tesla заявили, що компанія прагне в найближчому майбутньому «досягти практично нульового використання кобальту».

Нагадаємо: США ввели санкції стосовно Куби в 1960 році, коли Фідель Кастро експропріював власність американських громадян і корпорацій, а в 1962році санкції були посилені до рівня майже повного ембарго.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло