Samsung запустила 4D симулятор астронавта на Місяці (ВІДЕО)

Samsung запустила 4D симулятор астронавта на Місяці (ВІДЕО)

Компанія випустила свій проект для VR, який разом із спеціальним тренажером NASA дозволяє відчути слабке місячне тяжіння

Компанія Samsung запустила проект A Moon for All Mankind (AMFAM, «Місяць для усього людства»), який є захоплюючим, орієнтованим на користувача 4D досвідом в галузі місячної гравітаційної віртуальної реальності (VR). Про це повідомляється на сайті компанії.

Насправді це є симулятором астронавта на Місяці. Компанія використовує гарнітуру VR та спеціальний тренажер, який NASA використовує для тренування астронавтів, для того, щоб користувачі могли повною мірою відчути слабке місячне тяжіння та змогли відчути себе підкорювачами Земного супутника.

Для широкого загалу проект відкриється в липні 2019 року в фірмовому магазині Samsung 837 в Нью-Йорку.

«В Samsung ми прагнемо зрушувати межі інновацій та надихати споживачів робити те, чого вони не можуть, – сказав Зак Овертон, віце-президент компанії. – Ми з гордістю пропонуємо користувачам поєднання нашої потужної мобільної гарнітури VR та нашої інноваційної роботи з NASA, щоб запустити цей місячний досвід та принести відчуття ходіння по Місяцю в реальність».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло