ФГВФО продає земельну ділянку неплатоспроможного Родовід Банку за 3,7 млрд грн

ФГВФО продає земельну ділянку неплатоспроможного Родовід Банку за 3,7 млрд грн

Мова йде про ділянку на Оболонській набережній площею 113,5 га

ФГВФО продає земельну ділянку неплатоспроможного Родовід Банку за 3,7 млрд грн
Фото Shutterstock

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на аукціон в системі «ProZorro.Продажі» земельну ділянку в Оболонському районі Києва площею 113,5 га та початковою вартістю 3,7 млрд грн, повідомляє Інтерфакс.

Дана ділянка належить підприємству, що ліквідується,"Родовід Банку».

За умовами аукціону, заявки приймаються до 1 серпня, торги відбудуться 2 серпня 2018 року. Розмір гарантійного внеску становить 5%, крок аукціону – 1%.

Зазначимо, що ФГВФО в лютому 2018 року повідомив про незаконне переоформленні права власності та подальшого шахрайського продажу даної земельної ділянки. Шляхом фальсифікації документів протягом місяця земля банку в столиці була тричі перепродана. Пізніше Фонд повернув ділянку у власність банку.

Як відомо, компанія «Баски Плюс – 2004 рік», яку пов'язували з олігархом Дмитром Фірташем, залучила фінансування в «Родовід Банку» під заставу ділянки на Оболонській набережній площею 113,5 га.

Національний банк України в грудні 2017 року прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії «Родовід Банку» і його ліквідації. Банк мав ліцензію санаційного банку, був віднесений до категорії неплатоспроможних 25 лютого 2016 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло