У Німеччині розпочалось будівництво «Північного потоку – 2»

У Німеччині розпочалось будівництво «Північного потоку – 2»

Завершення проекту планується на кінець 2019 року

У Німеччині розпочалось будівництво «Північного потоку – 2»
фото з nord-stream2.com

Компанія Nord Stream 2 почала процес укладання труб у межах спорудження суперечливого газопроводу «Північний потік – 2». Про це повідомляє DW.

Корабель-трубоукладач Castoro 10 у ніч на 25 липня почав роботи на наземній станції під Любміном у Грайфсвальдській затоці.

На початковому етапі сегменти труб, приварені одна до одної на судні, будуть протягнуті підземним тунелем, який веде до приймальної станції.

Компанія почала будівництво в прибережних водах ще два місяці тому, а в серпні розпочнуться роботи по безпосередньому укладанню труб.

Будівництво планується завершити до 2019 року.

Нагадаємо: проти будівництва «Північного потоку – 2» виступає низка країн, зокрема Польща, Україна, країни Балтії та США.

Днями в Конгрес США внесли законопроект щодо санкцій проти «Північного потоку – 2». Зазначені в ньому санкції дозволять країнам – членам НАТО уникнути змушування та політичних маніпуляцій з боку Росії.

Раніше США попередили західні компанії, які вкладають інвестиції у будівництво російського газопроводу «Північний потік – 2», про те, що проти них може бути введено санкції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті