Статутний капітал Фонду енергоефективності збільшено на 1,5 млрд грн – до 1,6 млрд грн
Збільшення статутного капіталу дасть можливість працювати над структурою фонду

Кабінет міністрів України на засіданні в четвер прийняв рішення збільшити статутний капітал державної установи «Фонд енергоефективності» за рахунок коштів державного бюджету на 1,5 млрд грн – до 1,6 млрд грн, повідомляє Інтерфакс-Україна.
Як зазначається, відповідні зміни містяться в урядовій постанові «Про збільшення статутного капіталу державної установи «Фонд енергоефективності» і внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 р №859 та від 20 грудня 2017 р №1099».
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
«Збільшення статутного капіталу дасть можливість працювати над структурою (Фонду – Mind). Але ми вже готуємося до конкурсу в наглядову раду Фонду. До нього увійдуть два представники Кабінету міністрів, один незалежний представник від наших донорських організацій та двоє людей будуть відібрані на незалежному конкурсі» , – сказав в ході засідання віце-прем'єр-міністр-міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.
Так, за його словами, призначена напередодні Мінрегіоном в.о. глави Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну виконуватиме обов'язки до призначення наглядової ради.
Згідно з пояснювальною запискою до документа, посадовий оклад в.о. директора Фонду пропонується розраховувати на рівні 25 прожиткових мінімумів – 44 000 грн.
Так, Мінрегіон 24 липня зареєстрував в Єдиному держреєстрі юросіб та фізосіб-підприємців держустанова «Фонд енергоефективності» і призначив в.о. його директора Головатюк-Унгуряну.
За даними міністерства, Головатюк-Унгуряну працювала керівником сектора реформи управління житловим фондом та енергоефективності Офісу підтримки і здійснення реформ (RST) при Мінрегіоні. Відповідала за реалізацію реформи енергоефективності та розробку профільних законопроектів і підзаконних актів у цій сфері.
Крім того, за даними прес-служби міністерства, обов'язки в.о. директора включають реєстрацію Фонду, наповнення його статутного капіталу, переговори з міжнародними партнерами, відпрацювання внутрішніх процедур і документів Фонду тощо.
Нагадаємо, уряд схвалив рішення щодо остаточного запуску роботи Фонду енергоефективності – ключового інструменту політики ефективного споживання ресурсів і, відтак, економної їх оплати.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.