mind
Статутний капітал Фонду енергоефективності збільшено на 1,5 млрд грн – до 1,6 млрд грн

Статутний капітал Фонду енергоефективності збільшено на 1,5 млрд грн – до 1,6 млрд грн

Збільшення статутного капіталу дасть можливість працювати над структурою фонду

Статутний капітал Фонду енергоефективності збільшено на 1,5 млрд грн – до 1,6 млрд грн
Фото: Shutterstock

Кабінет міністрів України на засіданні в четвер прийняв рішення збільшити статутний капітал державної установи «Фонд енергоефективності» за рахунок коштів державного бюджету на 1,5 млрд грн – до 1,6 млрд грн, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначається, відповідні зміни містяться в урядовій постанові «Про збільшення статутного капіталу державної установи «Фонд енергоефективності» і внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 р №859 та від 20 грудня 2017 р №1099».

«Збільшення статутного капіталу дасть можливість працювати над структурою (Фонду – Mind). Але ми вже готуємося до конкурсу в наглядову раду Фонду. До нього увійдуть два представники Кабінету міністрів, один незалежний представник від наших донорських організацій та двоє людей будуть відібрані на незалежному конкурсі» , – сказав в ході засідання віце-прем'єр-міністр-міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Так, за його словами, призначена напередодні Мінрегіоном в.о. глави Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну виконуватиме обов'язки до призначення наглядової ради.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, посадовий оклад в.о. директора Фонду пропонується розраховувати на рівні 25 прожиткових мінімумів – 44 000 грн.

Так, Мінрегіон 24 липня зареєстрував в Єдиному держреєстрі юросіб та фізосіб-підприємців держустанова «Фонд енергоефективності» і призначив в.о. його директора Головатюк-Унгуряну.

За даними міністерства, Головатюк-Унгуряну працювала керівником сектора реформи управління житловим фондом та енергоефективності Офісу підтримки і здійснення реформ (RST) при Мінрегіоні. Відповідала за реалізацію реформи енергоефективності та розробку профільних законопроектів і підзаконних актів у цій сфері.

Крім того, за даними прес-служби міністерства, обов'язки в.о. директора включають реєстрацію Фонду, наповнення його статутного капіталу, переговори з міжнародними партнерами, відпрацювання внутрішніх процедур і документів Фонду тощо.

Нагадаємо, уряд схвалив рішення щодо остаточного запуску роботи Фонду енергоефективності – ключового інструменту політики ефективного споживання ресурсів і, відтак, економної їх оплати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті