mind
Мінрегіон зарєєстрував Фонд енергоефективності й призначив очільника

Мінрегіон зарєєстрував Фонд енергоефективності й призначив очільника

Найближчим часом буде розпочато процедуру конкурсного відбору членів Наглядової ради

Мінрегіон зарєєстрував Фонд енергоефективності й призначив очільника
Фото pixabay.com

У вівторок, 24 липня, Державна установа «Фонд енергоефективності України» офіційно зареєстрована як юридична особа, повідомляє Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. 

Відповідний запис внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Мінрегіон призначив в.о. директора Фонду енергоефективності Юлію Головатюк-Унгуряну.

Зазначається, що найближчим часом буде розпочато процедуру конкурсного відбору членів Наглядової ради. Наразі, Мінрегіон повинен утворити конкурсну комісію для відбору. За словами Міністра Геннадія Зубка, конкурс на позиції розпочнеться у вересні 2018 року.

Функціональними обов’язками в.о. директора наразі є реєстрація Фонду, наповнення статутного капіталу, проведення переговорів з міжнародними партнерами, співпраця з IFC щодо роботи Мультидонорського фонду, відпрацьовування внутрішніх процедур і документів Фонду ЕЕ, укладання контрактів з незалежними членами Наглядової ради та представником донорів. А також у співпраці з донорами – складання маркетингового плану, участь у проведенні інформаційних кампаній.

Зазначимо, що Юлія Головатюк-Унгурян працювала керівницею сектору реформи управління житловим фондом та енергоефективності Офісу підтримки та провадження реформ (RST) при Мінрегіоні.

Нагадаємо, що Закон «Про фонд енергоефективності» був прийнятий у минулому році. 

Взимку 2018 року Україна домовилася з ЄС про отримання фінансової підтримки Фонду у розмірі 50 млн євро. У квітні 2018 року був підписаний договір між сторонами на строк 5 років.

 У квітні уряд схвалив програму енергоефективності на 270 млн євро з Європейською комісією (ЄК) про фінансування «Програми підтримки енергоефективності в Україні – ЕЕ4U» строком на сім років.

Окрім того, німецька компанія GIZ пообіцяла допомогти українським компаніям в реалізації проектів з енергоефективності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті