mind
Акції Twitter падають: за три місяці платформа втратила 1 мільйон користувачів

Акції Twitter падають: за три місяці платформа втратила 1 мільйон користувачів

Компанія масово видаляє фейкові акаунти і обіцяє робити це і надалі

Акції Twitter падають: за три місяці платформа втратила 1 мільйон користувачів
фото Shutterstock

Кількість активних користувачів Twitter знизилася на 1 млн у другому кварталі поточного року, повідомила компанія у свіжому звіті. Про це інформує Bloomberg.

Причиною зниження стала боротьба зі спамом та фейковими акаунтами, створеними, щоб поширювати у соцмережі пропаганду, ненависть, расизм і т.п. У компанії вважають, що в зв’язку із «чисткою» кількість акаунтів буде знижуватися і надалі, оскільки компанія продовжує боротися зі спамом.

Акції соцмережі у звʼязку з цим упали на 20% з початку торгів.

Активних користувачів, які заходять у Twitter хоча б раз на місяць, зафіксовано 335 мільйонів у другому кварталі – тоді як у першому їх було 336 мільйонів. Однак все одно це на 2,8% більша кількість користувачів порівняно з попереднім роком.

Головний виконавчий директор Twitter Джек Дорсі зазначив, що для йогок команди пріоритетом є скорочення hate-speach («образливих розмов») на платформі, і компанія заявила, що її алгоритми, що працюють на технології машинного навчання, ідентифікують кожного тижня понад 9 млн повідомлень або акаунтів, що поширюють спам.

Напередодні повідомлялося про обвал акцій Facebook. Компанія опублікувала квартальний звіт, який не виправдав очікувань аналітиків. Крім того, фінансовий директор Facebook Девід Венер попередив про майбутнє гальмування зростання виручки. Після того, як ринкова вартість компанії за один лише день впала на $150 млрд, засновник соцмережі Марк Цукерберг втратив $16,8 млрд своїх статків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті