Трамп погрожує уряду «шатдауном», якщо не будуть виконані його умови

Трамп погрожує уряду «шатдауном», якщо не будуть виконані його умови

Президент наполягає на необхідності будівництва стіни на кордоні з Мексикою та прийнятті змін до імміграційного законодавства

Трамп погрожує уряду «шатдауном», якщо не будуть виконані його умови
Дональд Трамп
Фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп пригрозив тимчасово призупинити роботу федерального уряду, якщо представники Демократичної партії не погодяться на фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою та прийняття змін до імміграційного законодавства. Про це повідомляє Reuters.

Однак зрив роботи уряду може мати негативні наслідки і для самого Трампа, якщо виборці звинуватять республіканців, які контролюють Конгрес, за переривання надання послуг.

«Я готовий тимчасово припинити роботу уряду, якщо демократи не дадуть голоси за закон про безпеку кордонів, в тому числі зведення Стіни! Необхідно позбавитись від візової лотереї, політики «піймав-відпустив» і решти та нарешті перейти до системи імміграції, заснованої на заслугах» Треба, щоб до нашої країни приїжджали видатні люди», – написав Трамп у Twitter.

Президент неодноразово погоджував «закрити» роботу уряду з моменту його вступу на посаду в 2017 році, намагаючись отримати підтримку змін до імміграційного законодавства, зокрема фінансування будівництва стіни вздовж південного кордону США. На будівництво стіни Трамп попросив виділити $25 млрд.

Зазначається, що Конгрес має домовитись про розподіл коштів до 30 вересня.

6 листопада в США відбудуться проміжні вибори, в результаті яких буде переобрана палата представників Конгресу, а також 35 із 100 сенаторів. Якщо Трампу вдасться зробити імміграційну політики більш жорсткою, він виконає одну із своїх передвиборчих обіцянок і цим самим підвищить рейтинг Республіканської партії.

Нагадаємо: непорозуміння стосовно розподілу коштів та міграційної політики вже призводили до триденного «шатдауну» уряду в січні та кількагодинного – у лютому.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло