mind
Через Brexit з ЄС буде відкликано усіх британських дипломатів

Через Brexit з ЄС буде відкликано усіх британських дипломатів

Посли та високопосадовці матимуть повернутись до Британії до 29 березня 2019 року, молодший персонал матиме час до вересня

Через Brexit з ЄС буде відкликано усіх британських дипломатів
фото з pixabay.com

Єврокомісія та Європейська служба зовнішніх дій (EEAS) відкличуть усіх британських дипломатів, які працюють у посольствах ЄС у всьому світі не пізніше вересня 2019 року. Про це повідомляє Politico.

Відповідного листа британським працівникам було направлено генеральним секретарем ЄК Мартіном Зельмаєром та Главою EEAS Хельгою Шмідт.

Посли та інші британські високопосадовці, які працюють в ЄС, повинні будуть повернутись в штабквартиру до 29 березня 2019 року». Молодший персонал матиме час до вересня.

Гарною новиною для дипломатів ЄС з британським паспортом є те, що майже кожен з них отримає нову роботу.

Зельмаєр та Шмідт сказали, що їм відомо, що Brexit «створив багато непевності та тривоги для наших співробітників з британським паспортом». Вони заявили, що будуть «щедро та прозоро використовувати виключення, які передбаченні статтею 47 Умов зайнятості інших службовців» – ця стаття дозволить їм розірвати договори співробітників, які перестають бути громадянами країни-члена ЄС.

Очікується, тимчасовий та контрактний персонал в європейських посольствах втратить роботу, якщо володітиме лише британським паспортом.

Нагадаємо: Великобританія може відмовитись від виплати компенсації Євросоюзу за свій вихід у тому випадку, якщо Лондон і Брюссель не домовляться про формат нової торгової угоди. Мова йде про виплату 39 млрд фунтів (понад $50 млрд).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті