mind
«БРСМ-Нафта» розірвала договір оренди АЗС з екс-міністром енергетики Ставицьким

«БРСМ-Нафта» розірвала договір оренди АЗС з екс-міністром енергетики Ставицьким

Всі орендовані Андрієм Бібою АЗС будуть дебрендовані

«БРСМ-Нафта» розірвала договір оренди АЗС з екс-міністром енергетики Ставицьким
Фото FB "БРСМ-Нафта"

Засновник мережі «БРСМ-Нафта» Андрій Біба прийняв рішення достроково розірвати договір оренди 63 АЗС, які належать Едуарду Ставицькому. Про це повідомляє enkorr з посиланням на Бібу.

«Договір про оренду дійсний до 1 вересня 2019 року. Але оскільки з боку Ставицького неодноразово робилися спроби рейдерського захоплення торгової марки і моєї частини АЗК, я прийняв рішення розірвати договір оренди, щоб раз і назавжди закінчити цю історію», – заявив власник мережі «БРСМ-Нафта».

Біба зазначив, що передача станцій відбуватиметься впродовж серпня. Крім того, АЗС будуть дебрендовані.

Перша дебрендована АЗС в Кіровограді

Засновник 	«БРСМ-Нафта» розірвав договір оренди АЗС з екс-міністром енергетики Ставицьким
джерело: enkorr

«Ми досягли джентельменської угоди про вивезення свого майна. Було зустрічне побажання про використання нашого торгового знака, але тут наша позиція жорстка – під брендом «БРСМ» будемо торгувати тільки ми», – розповів засновник мережі.

Після розірвання угоди про оренду автозаправочних станцій Ставицького у Біби залишилися 133 АЗС. 

Зазначимо, у 2016 році коли мережа налічувала 126 станцій, Біба та Ставицький вирішили розділити бізнес. Кожному відійшло по 63 АЗС. У 2017 року між колишніми партнерами виник конфлікт. Влітку того ж року він вийшов в публічну площину й у вересні був вирішений мировою угодою. Однак уже в грудні конфлікт поновився: 21 грудня 2017 року АЗС, нафтобази та інше майно Біби перейшли компанії Ставицького. Андрій Біба стверджує, що перереєстрація пройшла шахрайським шляхом з використанням підробленої довіреності його нотаріуса.

Мережа БРСМ була заснована в 1995 році Бібою таі Олегом Поліщуком, який згодом продав 50% акцій мережі Едуарду Ставицькому. На липень 2018 року мережа складалася зі 196 станції. За підсумками 2017 року «БРСМ Нафта» була п'ята в Україні за кількістю АЗС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті