mind
Єврокомісія допоможе сільгоспвиробникам які зазнали збитків через сильну посуху

Єврокомісія допоможе сільгоспвиробникам які зазнали збитків через сильну посуху

Сільгоспвиробники зможуть отримати до 70% прямих виплат і до 85% виплат на сільський розвиток в середині жовтня

Єврокомісія допоможе сільгоспвиробникам які зазнали збитків через сильну посуху
Фото: pixabay.com

У зв'язку із екстремальною посухою, Єврокомісія (ЄК) надасть допомогу сільгоспвиробникам ЄС. Про це зпосиланням на слова офіційниого представника ЄК Наташи Берто повідомляє Інтерфакс.

Затяжна посуха в країнах ЄС завдає шкоди виробництву сільгоспкультур, а також загрожує забезпеченню корму для худоби.

Згідно з даними Єврокомісії, сільгоспвиробники зможуть отримати до 70% прямих виплат і до 85% виплат на сільський розвиток в середині жовтня, а не чекати до грудня. Крім того, в зв'язку з посухою будуть дозволені відхилення від вимог щодо диверсифікації культур і правил збереження землі під паром, щоб забезпечити корми для худоби.

«Сільгоспвиробники отримають дострокові виплати в жовтні за грудень. Крім того, у спільній сільськогосподарській політиці ЄС допущена певна гнучкість, і ми застосуємо її, щоб дозволити їм використовувати землі, які в звичайних умовах повинні залишатися під паром, для прохарчування худоби», – йдеться в повідомленні.

Лісові пожежі у Швеції, що утворились через спекотну погоду у Європі, завдали збитків на 51 млн євро. Грецію також охопили масштабні лісові пожежі. За останніми даними, загинула 91 людина.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті