mind
Вже точно: ринкова вартість компанії Apple перевищила $1 трлн

Вже точно: ринкова вартість компанії Apple перевищила $1 трлн

Акції Apple продавались за необхідною ціною для першого трильйона – $207,5

Вже точно: ринкова вартість компанії Apple перевищила $1 трлн
Фото: Shutterstock

Акції Apple Inc. сьогодні, 2 серпня, виросли в ціні на 2,8%, що допомогло компанії сягнути відмітки в $1 трлн. Про це повідомляє Bloomberg.

Так, акції Apple продавались за необхідною ціною для першого трильйона –  $207,5, однак досить швидко акції опустились до позначки у $206,5.

Зростання акцій обумовлюється тим, що в минулому кварталі компанія отримала рекордну виручку для квітня – червня в суму $53,3 млрд, а її прибуток зріс на 32%. Аналітики очікували побачити цей показник у районі $52,4 млрд.

Інші фінансові гіганти не відстають від Apple надто сильно: Amazon.com Inc., Alphabet Inc. и Microsoft Corp наразі коштують понад 800 млрд кожна.

Bloomberg зазначає, що це не перша компанія, яка сягнула позначки в 1 трлн. PetroChina Co. у 2007 році вже досягала таких фінансових результатів, однак швидко впала через те, що ціни на нафту знизилася в умовах фінансової кризи.

Однак омріяні результати були показані раніше за їх реальне досягнення: сьогодні декількома годинами раніше додаток Apple's Stocks помилково повідомив, що компанія першою в світі досягла ринкової вартості в $1 трлн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті