mind
Легальні МАФи позначать спеціальною голограмою - КМДА

Легальні МАФи позначать спеціальною голограмою - КМДА

Пілотний проект реалізовано на території парку «Партизанської слави» у Києві

Легальні МАФи позначать спеціальною голограмою - КМДА
Фото: Shutterstock

КП «Міський магазин», що підпорядковане Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської державної адміністрації (КМДА) розмістить спеціальні голограми на законно розміщених автокав’ярнях, візках з продажу напоїв чи торговельних наметах. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«На сьогодні пілотний проект реалізовано на території парку «Партизанської слави» у місті Києві. Так, станом на початок серпня видано 4 голограми на засоби пересувної торгівлі та 4 – на об’єкти сезонної торгівлі. До кінця місяця плануємо забезпечити голограмами всі легально встановлені точки дрібнороздрібної торгівлі в місті Києві», – повідомив директор підприємства Андрій Андрущенко.

Згідно з повідомленням, голограми видаються КП «Міський магазин» на всі засоби пересувної та об’єкти сезонної торгівлі, право на розміщення яких виборено на відкритих торгах, за якими укладено договори щодо розміщення засобів пересувної/об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі на території міста Києва та щодо яких сплачено відповідні кошти.

Усі самовільно розміщені засоби пересувної та об’єкти сезонної торгівлі підлягають демонтажу відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.12.2008 № 1051/1051.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті