mind
iPhone не підслуховує розмови користувачів без їх згоди, запевнили в Apple

iPhone не підслуховує розмови користувачів без їх згоди, запевнили в Apple

Конгресмени направили запит у компанію з вимогою роз’яснити ситуацію

iPhone не підслуховує розмови користувачів без їх згоди, запевнили в Apple
фото DR

Компанія Apple повідомила у вівторок членам американського конгресу, що вироблені нею iPhone не підслуховують користувачів без їх згоди і також не дозволяють робити це з додатками сторонніх компаній, інформує Reuters.

Члени Палати представників у липні написали керівникам Apple та Alphabet Тіму Куку і Ларрі Пейджу, висловивши занепокоєння з приводу повідомлень про те, що смартфони можуть «збирати записи розмов користувачів, для того, щоб вловити «кодову» фразу, такі як «Окей, Google» або «Hi, Siri».

У своїй відповіді Уолдену, сенатору-республіканцю від штату Орегон, який очолює комітет з енергетики та торгівлі в Палаті представників Конгресу США, Apple повідомила, що iPhone не здійснює запис аудіо в очікуванні команди для запуску голосового помічника Siri і що вона не передає звукозаписи.

Apple сказала, що користувачі можуть тільки самостійно надати додатку доступ до мікрофона пристрою. Більше того, додатки обов’язково інформує користувачів про те, що мікрофон увімкнений.

Alphabet поки що не прокоментувала, чи надала вона відповідь на запит конгресменів.

Як повідомлялося, SpeakWare подала позов проти Apple, Samsung та Microsoft щодо порушення ними патентних прав, стверджуючи, що компанії «вкрали» її винахід, який дозволяє керувати гаджетами за допомогою голосового помічника.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті