АМКУ дозволив ПБГ «Ковальська» викупити виробника бетону «Будіндустрія» у Чернігові

АМКУ дозволив ПБГ «Ковальська» викупити виробника бетону «Будіндустрія» у Чернігові

Регулятор дозволив ПБГ придбати понад 50% акцій підприємства

АМКУ дозволив ПБГ «Ковальська» викупити виробника бетону «Будіндустрія» у Чернігові
Фото: сайт beton.kovalska

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії «БАУ-Капітал» (Київ), що входить в промислово будівельну групу (ПБГ) «Ковальська», придбати акції «Будіндустрії» (Чернігів) у кількості, що перевищує 50% голосів у вищому органі правління підприємства, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на інформацію АМКУ.

За даними «Будіндустрії» у системі розкриття інформації НКЦПФР, на І квартал 2018 року 93% компанії належало ТОВ «Цитадель-реєстратор» (Київ), яке в свою чергу зареєстровано на кіпрську «Прокоре Солюшенс Лімітед».

АТ «Будіндустрія» входить до складу групи «Ковальська» з 2008 року. Компанія виробляє залізобетонні та бетонні вироби. Відповідно до фінансової звітності підприємства, в 2017 році АТ отримало 1,3 млн грн чистого збитку при 146 млн грн чистого доходу. Статутний капітал складає 1 млн грн.

«БАУ-Капітал» в даний час контролює ПАТ «ЗЗБК ім. Світлани Ковальської», «Бетон Комплекс», «Автобудкомплекс-К», що реалізують готові до використання розчинні бетонні суміші під брендом «Бетон від Ковальської».

ПСГ «Ковальська» заснована в 2006 році, здійснює діяльність на ринку випуску товарного бетону і залізобетонних виробів з 1956 року.

Згідно з даними сайту ПСГ, компанія як асоціація об'єднує 14 підприємств під брендом «Ковальська»: виробників будівельних матеріалів, будівельний комплекс, проектну організацію, компанію з обслуговування житла, компанію з управління активами, а також різнопрофільні компанії, які виступають замовниками будівництва.

Як писав Mind, АМКУ в січні 2018 року розпочав розгляд справи про отримання контролю ТОВ «БАУ-Капітал», що належить власникам Промислово-будівельної групи (ПСГ) «Ковальська», над ПАТ «Дарницький завод ЗБК» і ТОВ «Бетон Сервіс» (всі – Київ)

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло