Турпотік з України до Тайланду збільшиться на 15% до кінця року

Турпотік з України до Тайланду збільшиться на 15% до кінця року

Українці є лідерами в світі за тривалістю поїздок до Таїланду – в середньому до 22 днів

Турпотік з України до Тайланду збільшиться на 15% до кінця року
Фото: Shutterstock

Туристичний потік з України до Таїланду за підсумками 2108 року зросте на 15% в порівнянні з 2017 роком – до 70 000 туристів, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на прогноз Туристичного управління Таїланду.

За даними відомства, в 2017 році Таїланд відвідали 68 000 українських туристів, що дозволило Україні вийти на друге місце в Центральній і Східній Європі за кількістю поїздок до Таїланду, поступившись тільки Польщі.

При цьому українці є лідерами в світі за тривалістю поїздок до Таїланду: у 2017 році середня тривалість однієї поїздки українців склала майже 22 дня.

Всього у 2017 році Таїланд відвідали понад 35 млн туристів з усього світу, що принесло цій країні $57,5 млн. Таким чином, Таїланд зайняв 4-е місце в світі по доходах від туризму (після США, Іспанії та Франції).

Український офіс Туристичного управління Таїланду працює з лютого 2017 року.

Як писав Mind, у Таїланді з 1 лютого 2018 року набув чинності закон, який забороняє куріння на пляжах. Порушнику загрожуватиме чималий штраф у розмірі 100 тисяч таїландських бат (близько $3000) і (або) тюремне ув'язнення терміном до одного року

Раніше повідомлялось, що для реєстрації SIM-картки в Таїланді доведеться проходити біометричну перевірку.

Нагадаємо, минулого року Україна і Таїланд підписали торговельну угоду, а також угоду про взаємну правову допомогу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло