Відтепер «Тройка Діалог Україна» працюватиме під новою назвою

Відтепер «Тройка Діалог Україна» працюватиме під новою назвою

Перейменування компанії не припиняє і не змінює його права і обов'язки щодо клієнтів і контрагентів

Відтепер «Тройка Діалог Україна» працюватиме під новою назвою
Фото: Shutterstock

КУА-АПФ «Тройка Діалог Україна», яка працює на українському ринку цінних паперів більше 10 років, повідомляє про реєстрацію нової назви компанії – з 11 вересня компанія перейменована в ТОВ «КУА-АПФ «Upinvest», повідомляє FinClub із посиланням на прес-службу компанії .

Як зазначається, у листопаді 2015 року компанія увійшла до складу групи ICU під назвою, з якої починала роботу на ринку в 2007 році.

Так, «КУА-АПФ Upinvest» є правонаступником КУА-АПФ «Тройка Діалог Україна». Перейменування компанії не припиняє і не змінює його права і обов'язки щодо клієнтів і контрагентів. Переоформлення договорів і довіреностей з використанням нового найменування компанії не потрібно, всі діючі договори і угоди, укладені компанією раніше, а також видані від імені компанії довіреності, що діють, зберігають законну силу.

Під адмініструванням Upinvest знаходиться більше 76 000 пенсійних рахунків, а сумарна вартість активів під управлінням компанії за підсумками першого півріччя 2018 року становить понад 372 млн грн.

Як писав Mind, в липні 2018 року ICU купила українську «дочку» FESCO. Інвесткомпанію привабив парк вантажних вагонів, який завдяки цій угоді, залишиться в Україні. 

Група ICU була створена в червні 2006 року. Вона надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги. До її складу входять «Інвестиційний капітал Україна», однойменна компанія з управління активами (КУА), банк Авангард і КУА-АПФ «Трійка Діалог Україна». ICU керує активами на суму понад $500 млн, втому числі активами українських інвестиційних і пенсійних фондів на суму понад 3 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті