Країни ЄС, які не хочуть приймати мігрантів, мають покинути Шенген – Макрон

Країни ЄС, які не хочуть приймати мігрантів, мають покинути Шенген – Макрон

На думку президента, ці країни також повинні були позбавлені доступу до структурних фондів

Країни ЄС, які не хочуть приймати мігрантів, мають покинути Шенген – Макрон
Еммануель Макрон
фото Shutterstock

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що країни Євросоюзу, які не виявляють солідарності з мігрантами, повинні вийти з Шенгенської зони. Про це повідомляє Politico.

«Країни, які не хочуть підтримувати програму Frontex або загальноєвропейську солідарність, повинні покинути Шенген. Країни, які більше не хочуть Європи, не отримають доступу до структурних фондів», додав він.  

Макрон під час свого виступу посилався на пропозицію Єврокомісії збільшити кількість прикордонного агентства Frontex з 1 600 до 10 000 осіб до 2020 року та розмістити їх на зовнішніх кордонах ЄС. Цей план різко розкритикував прем’єр-міністр Угорщини, який заявив, що «ми не відмовимось від нашого права захищати кордон, ніхто не зможе нам завадити».

Орбан також відмовився ніяких прохачів притулку в рамках схеми переселення в ЄС, незважаючи на наказ Євросоюзу. Інші країни Східної Європи, включно із Чехією та Словаччиною, також виступають проти планів щодо Frontex.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло