ДФС: за 8 місяців сума надходжень єдиного податку зросла на 25%

ДФС: за 8 місяців сума надходжень єдиного податку зросла на 25%

Переважну більшість сплаченого податку забезпечили фізичні особи-підприємці - 13,5 млрд грн

ДФС: за 8 місяців сума надходжень єдиного податку зросла на 25%
Фото pixabay.com

Протягом січня-серпня 2018 року платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування сплатили до місцевих бюджетів 19 млрд грн єдиного податку, що на 25% більше за відповідний період минулого року.

Про це йдеться  повідомленні на сайті Державної фіскально служби (ДФС). і зазначається, що за 8 місяців 2017 року цей показник складав 15,2 млрд грн.

Так, преважну більшість сплаченого податку забезпечили фізичні особи-підприємці – 13,5 млрд грн. Це на 28,3%, або майже на 3 млрд грн перевищує відповідний показник 2017 року.

У свою черг юридичні ооби – підприємці сплатили за цей період  5,5 млрд грн, що на 17%, або на 0,8 млрд грн більше січня-серпня 2017 року.

Крім того, із загальної суми єдиного податку 3,1 млрд грн було сплачено платниками у серпні 2018 року. Динаміка зростання порівняно з серпнем минулого року – додатково 0,6 млрд грн. З цієї суми фізичними особами спрямовано 2,3 млрд грн., юридичними – 0,8 млрд грн.

Як зазначається, єдиний податок зараховується до місцевих бюджетів, а  отже платники, які його сплачують, спрямовують кошти на розвиток свого регіону, забезпечуючи цим вчасне фінансування органами місцевого самоврядування регіональних програм та виконання зобов’язань місцевої влади перед своїми мешканцями.

Нагадаємо, столичними платниками податків за 8 місяців 2018 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 56,6 млрд грн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті