Американський ринок інтернету та смартфонів досягнув свого піку – дослідження

Американський ринок інтернету та смартфонів досягнув свого піку – дослідження

За два останні роки дані про власників мобільних пристроїв та користувачів всесвітньої мережі у США не змінились

Американський ринок інтернету та смартфонів досягнув свого піку – дослідження
фото pixabay.com

Немає жодних сумнівів, що мобільні пристрої та інтернет стали частиною повсякденного життя, але тепер вони, схоже, досягли свого піку у США. Дослідження аналітичної компанії Pew Research Center, яке наводить видання Engadget, свідчить про те, що кількість  власників смартфонів та користувачів інтернету за 2 останні роки не змінилась. А це в свою чергу вказує, що ринок смартфонів та інтернету у США перестав рости.

Дослідження показало, що 99% американців у віці від 18 до 49 років мають смартфони, 89% є клієнтами одного з провайдерів інтернету, а 69% є у соціальних мережах. Показники за 2016 рік є аналогічними. Втім, кількість власників ПК зменшилась з 2016 до 2018 з 78% до 73%.

Видання зазначає, що це не значить, що технологія повністю себе вичерпала, але вона вимагає більш глибоких соціальних рішень. Головним фактором є ціна: комп’ютерами володіють люди з високими доходами, а опитування 2015 року показало, що 43% людей, що не мають швидкісного доступу до інтернету вказали ціну як основну причину. Ще однією вагомою причиною є відсутність широкополосного інтернету у сільських місцевостях.

Дослідження вказує і на певні зрушення. Так, кількість користувачів, які користуються  для входу в інтернет виключно мобільними пристроями збільшилася з 12% в 2016 році до 20% зараз.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті