Ахметов інвестує 600 млн грн в «зелені» проекти на заводах «Метінвеста»

Ахметов інвестує 600 млн грн в «зелені» проекти на заводах «Метінвеста»

Природоохоронні проекти будуть реалізовані на ММК ім. Ілліча й «Азовсталі»

Ахметов інвестує 600 млн грн в 	«зелені» проекти на заводах 	«Метінвеста»
Фото Facebook "Метінвест"

Гірничо-металургійна компанія «Метінвест» Ріната Ахметова у 2018 році витратить на природоохоронні проекти Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча (ММК) і «Азовсталі» (Донецька обл.) близько 600 млн грн, повідомляє Інтерфакс.

Зелені інвестиції ММК ім. Ілліча та «Азовсталь» за останні кілька років збільшилися в 5,6 разів за ступенем переходу від проектування газоочистних установок до їх будівництва: фінансування будівництва, модернізації та обслуговування природоохоронного обладнання зросло з 106 млн грн у 2017 році до 600 млн грн у поточному.

Зазначається, що реалізація проектів і наявність у виробників необхідного обладнання дозволило «Азовсталі» прискорити екологічну модернізацію.

Гендиректор ММК ім. Ілліча Тарас Шевченко зазначив про те, що наразі йде підготовка до початку будівництва нового газоочищення на конвертері №3. На 2 конвертерах вже встановлені сучасні очисні системи. На аглофабриці на зонах спікання 10 агломашин і зон охолодження 3 агломашин встановлені італійські циклони, які очищають димові гази. На 3 з 12 агломашин запускається другий ступінь очищення газів від піску. На аглофабрику припадає до 80% всіх викидів комбінату. В 2019-2020 роках поетапний запуск комплексу фільтрів на всіх 12 агломашинах дозволить знизити викиди  удвічі.

Нагадаємо:  Ахметов має намір купити італійський завод ArcelorMittal.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло