Український SkyUp отримав дозвіл на польоти у 32 європейські країни

Український SkyUp отримав дозвіл на польоти у 32 європейські країни

Це стало можливим завдяки проходженню процедури ТСО

Український SkyUp отримав дозвіл на польоти у 32 європейські країни
Фото Facebook SkyUp

Українська авіакомпанія SkyUp ( «дочка» туроператора JoinUp) отримала дозвіл на здійснення польотів у 28 країн ЄС та 4 країни EFTA (Європейська асоціація вільної торгівлі), про це повідомляється на офіційній сторінці SkyUp у Facebook.

Польоти стали можливими для SkyUp завдяки проходженню процедури ТСО (Third Country Operators).  EASA (Європейська Агенція Авіаційної Безпеки – агенція ЄС) підтверджує сертифікат іноземного авіапідприємства, видаючи дозвіл EASA TCO, що визначає обсяг операцій, дозволених у ЄС. Процес авторизації TCO складається з 4 етапів: звернення, оцінка, авторизація та моніторинг. Спеціальне програмне забезпечення підтримує зв'язок між EASA та оператором.

Єдиний сертифікат дозволяє здійснювати рейси у країни Європейського союзу, а також в Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію і Швейцарію без отримання окремих ліцензій від країн. Водночас, даний документ дозволяє здійснювати польоти на такі території, як: Гібралтар, Аландські острови, Азорські острови, Мадейра, Канарські острови, Гваделупа, Французька Гвіана, Мартініка, Реюньйон, Сен-Мартен, Майотта.

Компанія зазначила, що скоро будуть анонсовані перші маршрути. 

Нагадаємо: початок регулярних рейсів SkyUp залежить від поставки літаків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті