Електробайк уперше підкорив найвищу точку України
Реклама

Електробайк уперше підкорив найвищу точку України

Електромотоцикл Light Bee Sur-ron подолав бруд, каміння, глину й навіть сніг, піднявшись на Говерлу

Електробайк уперше підкорив найвищу точку України

30 вересня вперше сходження на Говерлу здійснив мотоцикл з повністю електричним двигуном. Першим електромотоциклом, який підкорив найвищу точку України стала модель електробайка Light Bee від компанії Sur-ron. Підйом на висоту 2061 метр над рівнем моря проходив при перепаді температур від +18 °С до -4 °С.

Історичний підйом на Говерлу на електромотоциклі здійснила команда з чотирьох чоловіків – співробітників компанії «Цитрус», до якої увійшли:

  • Рауль Есмеральда-Ріко – керівник напрямку електротранспорту мережі магазинів «Цитрус»
  • Руслан Самоваров – відеоблогер
  • Владислав Гожий – бренд-менеджер
  • Олексій Яровенко – продакт-менеджер
Електробайк уперше підкорив найвищу точку України

Варто зазначити, що глава експедиції – Рауль Есмеральда-Ріко переніс непросту операцію на ногах, після якої отримав металеві імпланти, які втім не завадили йому виконати сходження.

«Ілон Маск запустив Теслу в космос, а «Цитрус» – електробайк на вершину Говерли», – коментує сходження Рауль Есмеральда-Ріко – керівник напрямку електротранспорту в «Цитрусі». – «Одного заряду батареї байка вистачило, щоб дістатися на вершину Говерли і повернутися назад. Після повернення акумулятор мотоцикла мав ще 36% заряду. Ми хотіли показати, що рівень розвитку персонального електротранспорту вже досяг таких висот, що людина на електромотоциклі здатна підкорити вершину гори, на яку далеко не кожен здатний піднятися пішки. Ми завжди тестуємо всі види електротранспорту, але саме цей підйом став для нас справжнім викликом, який переконливо продемонстрував, що подолати підйом у 2061 метр на екобайку – це реальність. Після підкорення Говерли в країні просто не залишилося місць, куди не можна було б дістатися на електромотоциклі».

Повний відеозвіт про підкорення Говерли дивіться за посиланням.

Саме «Цитрус» відкрив для українців загальносвітовий тренд – зростання популярності персональних транспортних засобів з електричними двигунами. І останні три роки цілеспрямовано займається популяризацією електротранспорту в Україні, своїм прикладом показуючи можливості сучасних транспортних засобів з електродвигунами та відкриваючи нові горизонти їх використання.

Електробайк уперше підкорив найвищу точку України

Цей підйом на Говерлу став черговою сходинкою в історії розвитку електротранспорту в Україні. Він доводить, що електробайки вже давно переросли стадію економічного й маневреного транспорту для міста. І вже зараз можуть стати надійним супутником для всіх, хто готовий кинути виклик пригодам та вирушити туди, де ще не ступала нога людини.

Сьогодні завдяки «Цитрусу» в Україні доступні всі види персонального електротранспорту, що розробляються в світі – від гіробордов до позашляхових мотоциклів, здатних здійснити підйом на висоту 2000 метрів над рівнем моря та повернутися назад на одному заряді акумулятора.

Електробайк уперше підкорив найвищу точку України

Команда «Цитруса» знаходиться у постійному пошуку нових перспективних гаджетів та сегментів ринку технологій та електроніки, що бурхливо розвиваються. Це згуртована команда ентузіастів, які готові безперервно відкривати світ дивовижних технологій та ділитися своїми відкриттями й досягненнями з усіма охочими.

Про «Цитрус»

«Цитрус» – національна мережа магазинів гаджетів та інноваційних технологій, що була заснована  2000 року. Сьогодні «Цитрус» – це провідний інтернет-магазин citrus.ua та мережа з 50 магазинів, що працюють в унікальному для України форматі інноваційних розважальних центрів з відкритим доступом до товарів, інтерактивними зонами віртуальної реальності, електротранспорту, пристроїв розумного будинку. «Цитрус» розвиває власну мережу авторизованих сервісних центрів та пунктів прокату електротранспорту, а також освітніх проектів «ЦеХАБ» та «Цитрус Академія» у флагманських магазинах мережі.

Website: www.citrus.ua
Facebook: www.facebook.com/citrus.ua
Instagram: https://www.instagram.com/citrus_ua/
Інформаційний відеоблог про техніку і аксесуари «Гаджетаріум»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті