ДФС додатково включив у план перевірок 78 забудовників з обсягом доходів у 14,6 млрд грн

ДФС додатково включив у план перевірок 78 забудовників з обсягом доходів у 14,6 млрд грн

Тільки протягом 5 днів жовтня забудовники повідомили про 4283 найманих осіб (проти 1650 за 5 днів вересня)

ДФС додатково включив у план перевірок 78 забудовників з обсягом доходів у 14,6 млрд грн
Фото: Shutterstock

Державна фіскальна служба (ДФС) у жовтні додала ще 78 підприємств із загальним обсягом доходів 14,6 млрд грн до графіку планових перевірок, йдеться у повідомленні на сайті ДФС.

«На виконання доручення Уряду щодо перевірок суб’єктів господарювання – забудовників та пов’язаних з ними осіб до плану-графіка проведення документальних планових перевірок на жовтень 2018 року додатково включено 78 суб’єктів господарювання – юридичних осіб. Обсяг їх доходів становить 14,6 млрд грн», – цитує прес-служба ДФС в.о. Голови ДФС Олександра Власова.

За його словами, загалом до плану-графіка проведення перевірок на 2018 рік  включено 365 суб’єктів з обсягами доходів за 2017 рік 50,9 млрд грн. З них 147 суб’єктів господарювання перевірятимуться у IV кварталі 2018 року, у тому числі й зазначені 78 забудовників.

«Також ДФС ідентифіковано 25 компаній з управління активами, які задіяні у діяльності суб’єктів будівельного ринку. Наразі триває процедура їх відбору та включення до плану-графіку документальних перевірок», – зазначив Власов.

Крім того, тільки протягом 5 днів жовтня підприємства, які здійснюють будівництво житлових і нежитлових приміщень, повідомили про 4283 найманих осіб (проти 1650 за 5 днів вересня).

Нагадаємо, наприкінці вересня прем’єр-міністр Володимир Гройсман наполягає на проведенні фіскальних перевірок будівельних компаній на предмет сплати податків до бюджетів усіх рівнів, а також чіткого виконання законодавства про працю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті