Гонконг буде створювати штучні острови і будувати на них житлові будинки

Гонконг буде створювати штучні острови і будувати на них житлові будинки

На території таких островів зможуть поселитися більше 1 млн людей

Гонконг буде створювати штучні острови і будувати на них житлові будинки
фото pixabay.com

Гонконг планує створити штучні острови, щоб надалі збудувати на них житлові будинки і таким чином вирішити проблему гострої нестачі житла. Про це повідомляє видання China Knowledge, на яке посилається Інтерфакс.

Загальна площа штучних островів становитиме 688 гектарів. Вони  розташуються на схід від найбільшого гонконгського острова Лантау, оголосила в середу глава уряду Гонконга Керрі Лем.

Планується збудувати на островах від 260 000 до 400 000 будинків для розміщення до 1,1 млн осіб, що відповідає 15% населення Гонконгу,.

При цьому зазначається, що влада країни має намір віддати 70% нових будинків під соціальне житло.

Роботи зі створення островів стартують у 2025 році, а в 2032 році жителі Гонконгу вже зможуть почати заселятися в нові будинки.

Керрі Лем також оголосила про ряд інших заходів, які сприятимуть збільшенню пропозиції житлової нерухомості в Гонконгу. Серед них – будівництво житла на приватних землях сільськогосподарського призначення. Раніше влада не давала на це дозволу.

Гонконгський ринок житлової нерухомості, за даними Demographia, вже 8 років поспіль є найменш доступним у світі через свою дорожнечу і обмеженість пропозиції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті