ТОП-10 найкращих роботодавців від Forbes очолила Alphabet

ТОП-10 найкращих роботодавців від Forbes очолила Alphabet

Компанії оцінюються з точки зору умов праці і рівноправності для працівників

ТОП-10 найкращих роботодавців від Forbes очолила Alphabet
фото Shutterstock

Другий рік поспіль Alphabet – материнська компанія Google – очолила рейтинг найкращих роботодавців  Forbes Global 2000.

Оцінювання компаній проводилося за такими критеріями. Як умови роботи, імідж компанії, рівноправність у зарплаті для чоловіків для жінок, різностороння залученість співробітників з точки зору статі, віку, раси, країни походження тощо.

Alphabet – єдина кампанія, яка отримала відмінну оцінку. У звіті про рівність у 2018 році Google оголосила, що жінки займають 25,5% керівних посад у компанії, а кількість латино- та афроамериканських співробітники трохи збільшилися.

В Alphabet працюють 80110 працівників. Ринкова вартість компанії складає $766,3 млрд. У останньому звіті про доходи компанія повідомила про доходи $32,7 млрд за другий квартал, що на 26% більше, ніж у другому кварталі 2017 року.

ТОП-10 найкращих роботодавців від Forbes очолила Alphabet

На другому місці – технокомпанія Microsoft, у якій працюють 124 000 співробітників. Компанія отримала $14,2 млрд прибутку, а її ринкова вартість оцінюється в  $750,6 млрд.

На третьому – Apple з 123 000 співробітників. Капіталізація компанії на сьогодні – $926,9 млрд, хоча раніше сукупна ціна її акцій першою в світі перевищила $1 трильйон.

В першу десятку також увійшли Walt Disney Company (№ 4), Amazon (№5) і Celgene Corporation (№10).

Американські компанії домінують в рейтингу. Із 500 найкращих роботодавців – 185 компаній із США. У списку 80 компаній з Китаю та Гонконгу. Єдина гонконгська компанія, яка зайняла 10-е місце, – це виробник нафти і газу CNOOC Limited. Японська Japan Exchange Group, яка минулого року була на третьому місці, цього разу опустилася на дев'ять пунктів.

У ТОП-10 добре представлені і німецькі компанії: автокомпанія Daimler AG посіла сьоме місце, а BMW – десяте.

Нагадаємо, опублікувано щорічний рейтинг 100 найдорожчих брендів світу: цього року в трійці перший – Apple, Google та Amazon.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло