За Індексом людського капіталу Україна замикає п’ятдесятку найкращих

За Індексом людського капіталу Україна замикає п’ятдесятку найкращих

Цей проект має на меті прискорити здійснення більш масштабних та ефективних інвестицій в людей заради зміцнення соціальної справедливості та росту економіки

За Індексом людського капіталу Україна замикає п’ятдесятку найкращих
фото openknowledge.worldbank.org

У рейтингу країн світу за оцінкою розвитку людського капіталу Україна посіла 50-е місце. Про це йдеться у звіті Світового банку.

Проект розвитку людського капіталу є глобальною ініціативою, покликаною допомогти прискоренню здійснення більш масштабних та ефективних інвестицій в людей заради зміцнення соціальної справедливості та росту економіки.

Індекс людського капіталу дає кількісну оцінку внеску охорони здоров’я та освіти в ефективність та рівень доходу наступного покоління громадян країни. Ці вимірювання, як зазначається, мають важливе значення на місцевому, національному та світовому рівнях. Крім того, вони може підвищити поінформованість розробників політики щодо важливості інвестицій в людський капітал, та, таким чином, служить каталізатором дій. На світовому ж рівні, це комплексне вимірювання проливає світло на різницю між країнами та активізує попит на інвестиції в людей.

Топ-10 країн з найвищим показником індексу людського капіталу виглядає наступним чином:

  1. Сінгапур
  2. Південна Корея
  3. Японія
  4. Китай
  5. Фінляндія
  6. Ірландія
  7. Австралія
  8. Швеція
  9. Нідерланди
  10. Канада

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті