Трамп вважає, що Федрезерв «збожеволів», продовжуючи піднімати процентні ставки

Трамп вважає, що Федрезерв «збожеволів», продовжуючи піднімати процентні ставки

Президент США виступає проти уповільнення «навіть незначного» уповільнення економіки, коли немає ознак інфляції

Трамп вважає, що Федрезерв «збожеволів», продовжуючи піднімати процентні ставки
фото pixabay.com

Президент США Дональд Трамп жорстко розкритикував Федеральну резервну систему за продовження підняття процентних ставок, незважаючи на нещодавні потрясіння на ринку. Про це повідомляє CNBC.

«Я думаю, ФРС помиляється. Я думаю, що ФРС збожеволіла», – заявив він.

Побоювання стосовно швидкого зростання процентних ставок спричинили падіння індексу Dow Jones більш ніж на 800 пунктів. S&P повідомив про свій найгірший день з лютого.

«Насправді це корекція, на яку ми довго чекали, але я дійсно не згоден з тим, що робить ФРС», – додав Трамп.

Зазначається, що ФРС вже тричі за цей рік піднімала процентні ставки і очікується, що в 2018 році буде ще одне підняття.

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс не була настільки категоричною та зазначила, що економіка США залишається в хорошій формі.

«Основи та майбутнє економіки США залишаються неймовірно сильними, – сказала вона. – Економічна політика  президента Трампа є причиною цих історичних успіхів, і вони створили міцну основу для подальшого росту».

Коментарі Трампа з’явились на наступний день після того, як він сказав, що йому не подобається те, що Федрезерв робить з точки зору грошово-кредитної політики. Також президент підкреслив, що не хоче, щоб економіка уповільнювалася «навіть трохи», коли немає ознак інфляції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті