Boston Dynamics навчила свого людиноподібного робота паркуру (ВІДЕО)

Boston Dynamics навчила свого людиноподібного робота паркуру (ВІДЕО)

Робот Atlas спритно долає складні перешкоди, перестрибуючи з однієї стійки на іншу

Boston Dynamics навчила свого людиноподібного робота паркуру (ВІДЕО)
фото з www.bostondynamics.com

Розроблений два роки тому людиноподібний робот Atlas вже отримав безліч здібностей, таких як ходьба по нерівним поверхням, вставання після падіння, стояння на одній нозі, але цього разу компанія Boston Dynamsics «навчила» свого робота вмінням схожим на паркур. Про це йдеться на сайті компанії.

На відео демонструється, як Atlas перестрибує на бігу перешкоди та досягає верхівки імпровізованої піраміди, перестрибуючи з однієї стійки на іншу.

Зазначається, що робот отримав достатню обчислювальну потужність, щоб одночасно використовувати руки, ноги і тіло для балансування своїх рухів.

Atlas є останнім в лінійці сучасних людиноподібних роботів, які розробляє Boston Dynamics. Частини робота друкуються на 3D принтері, що робить його компактним з високим співвідношенням міцності та ваги. Комп’ютерний зір, дальноміри та інші датчики дають змогу роботу здійснювати маніпуляції об’єктами в навколишньому середовищі та рухатись по пересічній місцевості. Atlas вміє зберігати рівновагу, якщо його штовхають та вставати, якщо він падає.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті