Група «ТАС» Сергія Тігіпка купує 0,44 га землі у центрі Києва

Група «ТАС» Сергія Тігіпка купує 0,44 га землі у центрі Києва

АМКУ надав дозвіл на придбання ділянки на Печерську, на якій раніше планувалося будівництво готельного комплексу

Група «ТАС» Сергія Тігіпка купує 0,44 га землі у центрі Києва
Бізнесмен Сергій Тігіпко
Фото: УНІАН

Група «ТАС» Сергія Тігіпка отримала дозвіл Антимонопольного комітету України (АМКУ) на придбання ділянки площею 0,44 га по вул. Велика Васильківська, 35-35б-37 в Печерському районі Києва, на якій раніше планувалося будівництво готельного комплексу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням АМКУ, регулятор надав дозвіл компанії Devisal Limited, що належить Тігіпко, на придбання акцій компанії Lifaza Limited (обидві – Нікосія, Кіпр), що забезпечують перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії.

За даними Єдиного держреєстру, Lifaza Limited і ТОВ «Домінант Альянс» (Київ) володіють частками в 41% і 59% відповідно в статутному капіталі ТОВ «Київ Житло-Інвест Менеджмент». Крім того, Lifaza Limited є 100% власником ТОВ «Домінант Альянс».

У свою чергу ТОВ «Київ Житло-Інвест Менеджмент» у 2007 році отримало від Київської ради ділянку по вул. Велика Васильківська, 35-35б-37 для будівництва, експлуатації та обслуговування готельного комплексу з об'єктами громадського призначення та підземним паркінгом.

Факт угоди агентству Інтерфакс-Україна підтвердив голова ради директорів ТОВ «Група ТАС» Сергій Попенко в кулуарах українського банківського форуму «Крик» (раніше CIS Bankers) в п'ятницю.

«Ми плануємо реалізувати там девелоперський проект. Поки точного плану немає, ми просто купуємо сам актив. Це дуже хороший ділянка, півгектара землі на Великій Васильківській. Однак вона історично проблемна: повинна була забудовуватися, потім з різних причин девелопмент збунтувався, після чого опинилася на ринку, і ми її придбали», – сказав він агентству Інтерфакс-Україна.

У той же час, Попенко не уточнив, що саме компанія планує побудувати на даній ділянці, оскільки спочатку має намір розробити кілька варіантів концепцій. «Ми в процесі завершення угоди ... Будемо розвивати концепцію, аналіз варіантів, вибір кращої концепції, це якийсь період займе, але сам актив ми набуваємо в групу», – додав він.

Група «ТАС» заснована в 1998 році, має активи в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. У фінансовий сектор групи входять ТАСкомбанк, Універсал банк, ВіЕс банк, дві страхові компанії і ряд інших організацій. Засновником і основним акціонером групи є Тігіпко.

Як писав Mind, АМКУ також аналізує намір Тігіпка придбати акції ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті