ЄБРР профінансує українську програму з біоенергетики
Орієнтовна сума 70-80 млн євро

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) планує запустити у 2019 році в Україні програму з біоенергетики на суму 70-80 млн євро. Про це з посиланням на слова директора департаменту енергоефективності та зміни клімату ЄБРР (в Україні, Польщі та на Кавказі) Сергія Масліченка повідомляє Hromadske.
Згідно з повідомленням, в межах програми будуть профінансовані 10-15 проектів.У фінансуванні програми візьмуть участь Глобальний екологічний фонд та Фонд чистих технологій.
Програму заплановано запустити в наступному році.
«Ми сконцентрували свою увагу, перш за все, на біоенергетиці. І тут ми говоримо не тільки про біоенергетичні станції, а про увесь ланцюг – від поля до кінцевого споживача. Україна як аграрна країна має великі залишки виробництва, проте зараз вони залишаються на полях, і тому ми працюємо саме над таким проектом», – повідомив він.
Він також розповів, що в межах цієї програми планується реалізувати логістичні проекти у сфері біоенергетики, а також проекти щодо біомаси, біогазу та біоетанолу другого покоління.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].