Південна Корея і Туреччина збираються купувати нафту в Ірану після введення санкцій США

Південна Корея і Туреччина збираються купувати нафту в Ірану після введення санкцій США

Туреччина збирається домовлятися зі Штатами, а корейці знайшли лазівку в законодавстві

Південна Корея і Туреччина збираються купувати нафту в Ірану після введення санкцій США
Компанія Hyundai Heavy Industries - найбільша в світі суднобудівна компанія, яка в 2016 році підписала контракт з Іраном на будівництво 10 суден
presstv.com

Посол Південної Кореї в Тегерані Ю Чон Хен заявив, що, незважаючи на санкції США, південнокорейські компанії не підуть з Ірану, повідомляє телеканал Press TV.

«Багато європейських компаній залишають Іран, але південнокорейські фірми оголосили, що вони залишаться в Ірані», – заявив Ю Чон Хен у Тегерані.

«На наші зв'язки сьогодні впливають санкції США, але той факт, що кооперативи звільнені від цих заборон, дає Південній Кореї дуже хорошу можливість», – додав посол.

Туреччина пішла іншим шляхом і вирішила не йти на пряму конфронтацію зі Сполученими Штатами, а отримати їх схвалення на купівлю іранської нафти після відновлення 4 листопадла санкцій Вашингтона проти Тегерана.

Державна нафтопереробна компанія Туреччини Tupras веде переговори з владою США про можливість закуповувати іранську нафту, повідомило агентство Reuters з посиланням на власні джерела.

«Компанія хоче продовжити імпортувати 3-4 партії іранської нафти в місяць, як і робила під час попередніх санкцій. Але якщо США скажуть припинити імпорт, то їм (компанії Tupras – ред.) доведеться це зробити», – сказало джерело агентства.

З початку жовтня Туреччина вже закупила 3 партії іранської нафти загальним обсягом 3 млн барелів. У 2017 році Іран поставив в республіку 11,5 млн тонн нафти, обігнавши Ірак і Росію.

Як повідомлялося, Індія взагалі вирішила ігнорувати санкції проти Ірану і продовжує купувати в нього нафту.

Нагадаємо, у вівторок, 16 жовтня США ввели санкції проти 20 іранських компаній і банків за підтримку ополченців у складі Збройних сил Ірану.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло