З Латинської Америки стартувала місія, яка вивчатиме Меркурій

З Латинської Америки стартувала місія, яка вивчатиме Меркурій

Апарати, що використовуватимуться для досліджень, потраплять на орбіту планети в 2025 році

З Латинської Америки стартувала місія, яка вивчатиме Меркурій
фото www.esa.int

З космодрому Куру у Французькій Гвіані в Латинській Америці 20 жовтня стартувала космічна місія BepiColombo, яка має на меті вивчення планети Меркурій. Про це йдеться у повідомленні на сайті Європейського космічного агентства (ЄКА).

Зазначається, що запуск було здійснено успішно.

 BepiColombo – спільний проект Європейського космічного агентства та Японського агентства аерокосмічних досліджень JAXA. Ця місія стала першою європейською місією на Меркурій, найменш вивчену планету Сонячної системи, і першою, під час якої буде запущено два космічних апарати одночасно, для вимірювання планети та її динамічного середовища.

«Запуск BepiColombo – це величезна віха для Європейського космічного агентства та JAXA, і попереду буде ще більше успіхів», – сказав Як Вернер, генеральний директор ЄКА.

«Я хотів би висловити вдячність за успішний запуск. JAXA покладає великі сподівання на те, що подальші детальні спостереження на Меркурії допоможуть нам краще зрозуміти навколишнє середовище на планеті,  а також, походження Сонячної системи, в тому числі і Землі», – заявив Хіросі Ямакава, президент JAXA.

Зазначається, що на орбіту Меркурія буде виведено два апарати  – європейський Mercury Planetary Orbiter та японський Mercury Magnetospheric Orbiter. Очікується, що вони досягнуть місця призначення наприкінці 2025 року.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло