mind
Disney планує запустити власного конкурента Netflix

Disney планує запустити власного конкурента Netflix

Новий стрімінговий сервіс отримає назву Disney+

Disney планує запустити власного конкурента Netflix
фото pixabay.com

Під час оприлюднення останнього фінансового квартального звіту компанія Disney оголосила про свої плани прибрати свою продукцію з Netflix. Натомість один з найбільших фінансових конгломератів індустрії розваг в світі планує запустити власний фірмовий стрімінговий сервіс під назвою Disney+ . Про це повідомляє CNBC.

Очікується, що запуск фірмового сервісу стартуватиме в 2019 році в США і далі поширюватимеся по усьому світі.

Генеральний директор Disney Боб Ігер розповів, що його компанія має гарні відносини з Netflix, але все ж він вирішив використати можливість перемістити свій контент на власну платформу.  За словами Ігера, з Netflix приберуть фільми Disney та Pixar, втім телевізійні шоу, виробництва Marvel ,залишаться.

Нова платформа стане «домом» для усіх майбутніх фільмів та мультфільмів Disney. Компанія також вкладатиме «значні інвестиції» в ексклюзивний контент, зокрема серіали, для нової платформи.

На початку 2018 року Disney вже відкрив власний спортивний стрімінговий сервіс ESPN +, який за 5 місяців роботи привабив понад мільйон платних підписників за перші п’ять місяців роботи.

Акції Netflix впали на понад 5% після оголошення цієї новини.

Нагадаємо: за ІІІ квартал компанія Netflix підключила 7 млн нових підписників, це призвело до того, що наразі клієнтська база сервісу складає 137 млн людей по усьому світу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті