mind
Протягом 2018 року кількість розрахунків NFC-пристроїв збільшилася в 9 раз

Протягом 2018 року кількість розрахунків NFC-пристроїв збільшилася в 9 раз

Середня сума NFC – угоди в lll кварталі 2018 року склала 176 грн

Протягом 2018 року кількість розрахунків NFC-пристроїв збільшилася в 9 раз
Фото: Shutterstock

Протягом 2018 року кількість розрахунків NFC-пристроїв збільшилася в 9 раз. Про це з посиланням на дані Українського процесингового центру (UPC) повідомляє УНІАН.

«За результатами трьох кварталів 2018 року ми бачимо активне зростання не лише безконтактних транзакцій, але і NFC – платежів (тут і далі інформація на основі даних з карток банків-клієнтів Українського процесингового центру). За цей період було здійснено понад 500 000 NFC-транзакцій», – йдеться в повідомленні.

Так, на початку року NFC-транзакції займали 0,2% від всіх безконтактних оплат картами і 0,05% від всіх покупок картами. Наприкінці lll кварталу 2018 року цей показник зріс – NFC – транзакції займають вже 1,1% від всіх безконтактних оплат картами і 0,3% від всіх покупок картами.

Середня сума NFC – угоди в lll кварталі 2018 року склала 176 грн.

Держателі платіжних карток банків-клієнтів UPC протягом року найчастіше розраховувалися з використанням мобільних і інших пристроїв з NFC-технології в супермаркетах- 48% покупок.

На другому місці опинились  ресторани – 19%, далі йде оплата проїзду в громадському транспорті і метро – 15%. Замикають п'ятірку найпопулярніших місць для NFC-платежів автозаправні станції – 5% і аптеки – 2%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті