Німецька Varta планує розпочати випуск акумуляторних батарей для електрокарів
Німецький уряд виділив 1 млрд євро для підтримки місцевих компаній, які випускатимуть такі батареї, щоб знизити залежність німецьких автовиробників від постачальників з Азії

Німецький виробник портативних елементів живлення Varta , відомий своїми батарейками, акумуляторами, зарядними пристроями та іншими продуктами, підписав угоду з інститутом Фраунгофера, направлену на розробку технології літій-іонних акумуляторів для електромобілів. Про це повідомляє Reuters.
Відомо, що німецький уряд виділив 1 млрд євро ($1,1 млрд) для підтримки місцевих компаній, які хочуть випускати батареї для електрокарів, щоб знизити залежність німецьких автовиробників від постачальників з Азії, які є лідерами в цій галузі.
В рамках реалізації свого проекту Varta хоче отримати технічні переваги у виробництві акумуляторних батарей над азійськими виробниками та інтенсивно обговорює з відповідними учасниками ринку можливість розширення своєї лінійки продуктів, сказав генеральний директор компанії Varta Герьберт Шейн.
Varta, нафтохімічний гігант BASF та німецький підрозділ Ford входять до числа компаній, які ведуть переговори з міністром економіки ФРН Петером Альтмайєром щодо створення місцевих альянсів із випуску акумуляторних батарей. Це може ознаменувати собою відхід від традиційного та загальноприйнятого європейського підходу до бізнес-рішень та стати частиною європейських зусиль із створення потужних союзів для того, щоб протистояти домінуванню китайських, японських та корейських фірм.
Нагадаємо: раніше стало відомо, що німецька BASF заключила договір із російським «Норнікелем» щодо постачання нікелю та кобальту на її перший європейський завод із виготовлення акумуляторних матеріалів для європейського авторинку.
Як повідомлялось, наприкінці жовтня представники компанії «Богдан» повторили заяву міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, що Україна може очолити список лідерів в галузі виробництва електрокарів завдяки родовищам літію та кобальту.
Mind вирішив розібратись із цим питанням. Дізнатись більше про «великі ресурси кобальту та літію» в Україні можна із матеріалу Mind.Explain: чи дійсно Україна – лідер за покладами літію та кобальту.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].