НКЦПФР: воєнний стан не вплине на роботу ринку цінних паперів

НКЦПФР: воєнний стан не вплине на роботу ринку цінних паперів

Ринок цінних паперів функціонує без будь-яких змін

НКЦПФР: воєнний стан не вплине на роботу ринку цінних паперів
Фото: Shutterstock

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) повідомляє, що ринок цінних паперів функціонує без будь-яких змін, пов’язаних із введенням воєнного стану, йдеться у повідомленні на сайті НКЦПФР.

«НКЦПФР слідкуватиме за роботою організованого та неорганізованого ринків для своєчасного реагування у разі необхідності. Також Комісія оперативно повідомлятиме про будь-які зміни на офіційному сайті», – зазначає прес-служба комісії.

Нагадаємо: закон щодо введення воєнного стану опубліковано на сайті офіційного «Голосу України» і набирає чинності з дня його опублікування.

Раніше в середу президент України Петро Порошенко підписав закон «Про затвердження указу президента України «Про введення воєнного стану в Україні» у зв'язку із черговим актом збройної агресії з боку РФ у Керченській протоці. Документом передбачається, що військовий стан вводиться на 30 діб, до 26 грудня, у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Як писав Mind, котирування українських єврооблігацій почали різко знижуватись після новин про напад російських військових на українські кораблі та можливе введення воєнного стану.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті