НБУ зареєстрував нову банківську групу

НБУ зареєстрував нову банківську групу

Учасником банківського ринку України стала банківська група державного Укрексімбанку

НБУ зареєстрував нову банківську групу
Фото: Shutterstock

Національний банк (НБУ) зареєстрував банківську групу «Державного експортно-імпортного банку» (Укрексімбанку), йдеться у повідомленні на сайті НБУ.

Як зазначається, відповідне рішення регулятор затвердив 3 грудня 2018 року.

Так, до зазначеної групи разом із держаним «Укрексімбанком» входить Товариство з обмеженою відповідальністю «Ексімлізинг».

Згідно з інформацією на сайті ТОВ, Лізингова компанія «Ексімлізинг» пропонує сучасні та ефективні інструменти фінансування придбання легкових та комерційних автомобілів, обладнання, сільськогосподарської та будівельної техніки, а також комерційної нерухомості. Директор компанії є Пєтухов Олексій Вікторович, який за даними YouControl також є керівником Дочірнього підприємства ПАТ «Державного експортно-імпортного банку» «Лізінгової компнії «Укрексівлізинг».

Як зазначається, в рамках своєї діяльності ТОВ «Ексімлізинг» укладено договір про співпрацю з Міністерством Промисловості Республіки Білорусь. Згідно умов цього договору працює пільгова програма фінансування продукції виробництва Республіки Білорусь, за якою Лізингодержувачем отримується компенсація відсоткової ставки у розмірі 2/3 облікової ставки національного Банку України, але не більше 8%.

Таким чином на банківському ринку України зареєстровано 31  банківську групу.

Нагадаємо: на початку 2018 року НБУ зареєстрував банківські групи «Банк 3/4» і «Юнекс Банк».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті