Захворіло у світі
6,573,286
Померло у світі
387,898
Вилікувалось у світі
2,837,955
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Молдова передала Україні головування в ГУАМ

Молдова передала Україні головування в ГУАМ

Останнє засідання країн-членів Організації відбулось в Мілані

Молдова передала Україні головування в ГУАМ
фото twitter.com/GUAMSecretariat

Республіка Молдова передала Україні, згідно з принципом ротації, головування в Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ). Про це йдеться у повідомленні на сайті МЗС Молдови.

Посилаючись на дії, викладені в програмі головування Республіки Молдова в ГУАМ на 2018 рік, міністр закордонних справ і європейської інтеграції Тудор Ульяновську, який очолював нараду, зазначив, що протягом цього року ряд заходів досягнення взаємовигідних цілей як для держав-членів, так і для регіонів , в яких вони входять, встановили нові партнерські відносини в політичному, економічному, культурному, соціальному співробітництві і т. д.

«Я впевнений, що традиція, яка існує в рамках ГУАМ, працювати на основі консенсусу дасть змогу країнам-членам Організації продовжити плідне та взаємовигідне співробітництво, як на регіональному, так і на міжнародному рівнях», – підкреслив міністр.

Ульяновську побажав успіхів українським колегам, висловивши впевненість у тому, що Організація продовжить зміцнювати співробітництво на благо країн-членів і їх громадян.

ГУАМ (Організація за демократію та економічний розвиток) – регіональна організація, створена в 1997 році, до якої входять Грузія, Україна, Азербайджан та Молдова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті